У кожної людини своє уявлення про те, яким повинен бути сучасний затишний будинок. У той же час індивідуальне будівництво є найпростішим способом для досягнення такої мети. Побудувати можна як повноцінний будинок для всієї сім’ї, так і дачу або котедж для сезонного проживання. Процес будівництва полегшений завдяки використанню інноваційних матеріалів, але залишається таким же трудомістким в плані планування. У нашій компанії будівництво будинків Київ здійснюється відповідно до сучасних технічних норм і стандартів. З цієї причини клієнти незмінно залишаються задоволені своїм вибором. Ми працюємо як з готовими кресленнями, так і з індивідуальними проектами.

Як проходить будівництво під ключ?

Замовляючи зведення будинку від будівельної компанії Dniprobud в Києві, клієнт може скористатися перевагами співпраці з професіоналами. Всі його побажання будуть в точності враховані і дотримані в процесі будівництва. Замовник передає виконавцю ТЗ, відповідно до якого і виконуються роботи. За результатами будівництва залишається тільки провести оздоблювальні роботи і можна в’їжджати в новий будинок.

В ході будівництва належить виконати наступні роботи:

  • підготовка проекту відповідно до особистих побажань замовника;
  • отримання дозволів на будівництво;
  • підготовка фундаменту;
  • будівництво стін і облаштування покрівлі;
  • підключення комунікацій;
  • виконання оздоблювальних робіт.

Якщо використовувати каркасну технологію будівництва, то замість будівництва стін буде потрібно виготовити елементи конструкції на заводі і зібрати їх на місці будівництва.

Переваги будівництва будинків під ключ

Дана послуга користується великою популярністю з кількох причин. В першу чергу варто відзначити економію часу і зусиль для замовника. Роботи, які раніше доводилося виконувати самостійно, тепер будуть вирішуватися силами підрядника, включаючи отримання дозволів на будівництво, пошук майстрів або доставку будматеріалів. Менеджер, який буде прикріплений до кожного клієнта, буде стежити за дотриманням технології будівництва та термінів. До того ж замовник отримує гарантію, що є важливою перевагою. Роботи проводяться відповідно до документами, що дозволяє перевірити їх виконання за підсумками будівництва.